Popularne aktywności w Warszawie

Trafiłeś idealnie! Nie trać czasu na szukanie dalej. Z nami zorganizujesz wieczór kawalerski w Warszawie – stolicy Polski zupełnie kompletnie, odjechanie i z gwarancją mega zabawy!

Chcesz zorganizować ostatni wieczór wolności ale nie wiesz jak się za to zabrać? Póki co za cel ustaliliście sobie przyjazd do Warszawy ale nie za bardzo wiecie jak możecie tutaj nabroić? 🙂 Trafiłeś w najbardziej odpowiednie miejsce ponieważ my działając lokalnie od 2011 roku mamy dostęp do najbardziej odjechanych atrakcji jakie możecie sobie tylko wymarzyć. Zaczynając od konkretnych wieczornych atrakcji jak striptizu, poprzez kolację z występem tancerki, imprezę w limuzynie, wstęp do klubu ze striptizem (bezpiecznego!). Następnie zastanawiając się nad gamą atrakcji dziennych takich jak paintball i quady, bubble football czy archery tag albo specjalne pakiety strzeleckie czy go karty na najdłuższym torze w Polsce. To tylko garstka atrakcji a jest ich zdecydowanie więcej.

Trafiłeś w dobre ręce

 

Mamy za sobą setki wieczorów kawalerskich w całej Polsce. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie a nasze imprezowe przewodniczki zajmą się dobrą atmosferą podczas zabawy.

Co więcej, nasze atrakcje są wycenione w taki sposób, który pozwoli dołączyć do zabawy na kawalerskim wielu Waszym znajomym dzięki czemu więcej osób będzie mogło się bawić i nikt nie przepłaci.

 

Pan Młody i Świadek bawią się ZA FREE

 

Serio???!!! Tak, serio! Nie żartujemy. Jedynym wymogiem jest liczba osób. Musi byc Was przynajmniej 12 osób w grupie całkowicie (łącznie z Panem Młodym i Świadkiem) abyście mogli bawić się w 12 osób płacąc jedynie za 10.

 

Rezerwuj za free, zmieniaj daty bez dopłat

 

W tym nieprzewidywalnym świecie również my luzujemy swoje polityki. Tym na czym zależy nam jest w ostateczności Wasze zadowolenie. Dlatego wybierajcie datę oraz aktywności, nie ma problemu później z ich zmianą. Przytrzymamy rezerwację dla Was na kilka dni abyście mogli się dogadać czy wszystkim pasuje. Po ostatecznym zatwierdzeniu z Waszej strony, wyślemy link do płatności depozytu. Na dwa tygodnie przed Waszym wieczorem kawalerskim rozliczymy się z całości. Oczywiście jeśli w ostatnim momencie pojawi się jakiś problem, to też jesteśmy ludźmi i postaramy się po ludzku podejść do Waszej sprawy i rozwiązać jakikolwiek problem się tylko pojawi. Dlatego no problemo! Book’ujcie i działamy 🙂 

Zobacz co mówią nasi klienci

Chciałbyś zorganizować coś specjalnego?

Skontaktuj się z nami a na pewno doradzimy tak aby było super!

pl_PLPolski