Kopnął Cię zaszczyt organizacji wieczoru kawalerskiego dla Twojego przyjaciela, brata czy kuzyna? A może jesteś jednym z tych Panów Młodych, którzy biorą sprawy w swoje ręce i sami organizują całą imprezę? Tak czy inaczej, mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi

1. Integracja

Często zdarza się, że nie wszyscy uczestnicy kawalerskiego są przyjaciółmi od lat. Czasem nawet się nie kojarzą. Wtedy bardzo ważne jest, aby sprawić, że zintegrują się już na początku wyjazdu / wypadu. Proponujemy Wam kilka atrakcji pełnych adrenaliny i często wymagających pracy zespołowej!

 • quady
 • paintball
 • rzucanie siekierami (tak, mówimy serio!)
 • bubble football
 • strzelnica
 • laser tagi
 • archery tagi

To prawda stara jak świat – sport bardzo integruje! Po wysiłku nic nie doda Wam sił tak, jak zimne piwo albo drink i coś dobrego do jedzenia. Macie ochotę na ognisko albo grilla z kiełbaskami? Możemy je dla Was zorganizować (sprawdźcie tu ). Jeśli wolicie raczej lunch lub obiad w restauracji, również podpowiemy Wam kilka fajnych miejscówek w stolicy. Podczas spijania piwka, czekania na posiłek albo przerwy w grze zespołowej, możecie mieć czas na jeszcze bliższe spotkanie. Może niech każdy z Was opowie, jak poznał Pana Młodego? Albo – jeśli poczujecie, że to już ten etap 😀 – niech każdy podzieli się jego najbardziej kompromitującą historią, w której główną rolę zagrał Młody 😀

2. Wieczór – impreza!

Na to też mamy wiele pomysłów – szczególnie, jeśli kawalerski trwa więcej, niż jedną noc, zachęcamy do skorzystania z kilku opcji!

 • na start wieczoru: Vodka Tasting – nasz przewodnik zabierze Was do jednego albo kilku shot barów, gdzie będzie serwował Wam różne gatunki tego napoju bogów i opowiadał o ich historii (na taki tasting warto zabrać także znajomych, którzy wpadają do Was z zagranicy – uwierzcie nam, będą zachwyceni!)
 • Pub Crawl (obchód po barach z naszym lokalnym przewodnikiem albo przewodniczką z finałem w świetnym warszawskim klubie – warto, szczególnie dla grup, które potrzebują “pilnującego” :D)
 • jazda luksusową limuzyną (+ dla chętnych występ tancerki) – tego reklamować nie trzeba – wyobraźcie sobie podjazd pod bar albo klub w takim hollywoodzkim stylu!
 • dla większych grup – Party Bus! Pomieści do 40-tu osób, w pakiecie jest barman, DJ i godzinna jazda po stolicy! Możecie też po drodze zatrzymać się, aby na chwilę zaprosić na pokład tancerkę… lub kilka tancerek 😉

rezerwacja stolika w wybranym klubie – wiemy z doświadczenia, czasem warto ponieść ten wydatek, żeby później, będąc zmęczonym w środku nocy, mieć swoje własne miejsce do siedzenia. Wszyscy wiemy, że w dobrych klubach to często niemożliwe!

3. Poranki bywają ciężkie

Więc pamiętajcie, żeby zaopatrzyć się w dużo elektrolitów i wody na następny dzień! Ale, ale! Nie ma co zwalniać tempa, w końcu kawalerski ma się (najczęściej) tylko raz w życiu. Proponujemy więc pożywne, kacowe śniadanie. Co dalej? Może kolejna porcja sportowych aktywności? Myślicie, że jednak kac będzie za duży? W takim razie na dzień drugi zaplanujcie coś lżejszego.

Może wycieczka po Warszawie na segwayach? Zwiedzanie starej części miasta w Nysce? Albo… wizyta w SPA? Nie, nie żartujemy – mamy też pakiety dla panów. Nie zaprzeczycie, że sauna albo cudowny masaż po ciężkiej nocy to coś, czego możecie naprawdę potrzebować!

4. Budżet

Szczególnie jeśli się nie znacie, zaplanujcie go jak najszybciej. Musicie wiedzieć, kto ile wykłada, kto za co płaci i jaka jest ogólna pula. W takim wypadku planowanie całego wyjazdu będzie dla Was zdecydowanie łatwiejsze.

5. Syndrom „Kac Vegas”

Boicie się, że nie będziecie nic pamiętać z Waszego weekendu? Róbcie zdjęcia, nagrywajcie filmy! Podczas niektórych proponowanych przez nas aktywności macie też możliwość zamówienia usługi fotografa. Robimy też trochę fot podczas Pub Crawli i Vodka Tastingów!

A może wolicie założyć, że what happens in Vegas, stays in Vegas? To również dobra opcja. Ważne, żeby zabawa była lepiej niż doskonała!

Jeśli potrzebujecie w tym naszej pomocy, dajcie znać – czekamy na Was!